Salon Venus

Masaż twarzy mango - papaya

Aromatyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu o zapachu mango i papaya na bazie masła "SACHA BUTTER" firmy dottore.

W recepturze zostały użyte tylko szlachetne, lekkie i niekomedogenne oleje.

Ich kompozycja została dobrana tak, aby w pełni uzupełniała braki w strukturze cementu międzykomórkowego skóry nad reaktywnej i podrażnionej.

•5% oleju ze słodkich migdałów

•5% oleju z nasion macadamia

•5% oleju jojoba

•3% oleju z nasion Inca Inci

Dodatkowo receptura została wsparta 5% zawartością skwalenów i wody różanej, która działa łagodząco, relaksująco i przeciwzapalnie.

Przed masażem na skórę stosujemy peeling enzymatyczny PURATORE, który rozpuszcza warstwę rogową naskórka pozostawiając skórę głęboko oczyszczoną i odświeżoną.

Warto wiedzieć, że...

Papaina zawarta w peelingu Puratore zamknięta jest w nośniku, zapewniającym jej stabilność. Enzym uwalnia i uaktywnia się dopiero pod wpływem ucisku, którym jest masaż. Dzięki tej unikatowej właściwości efektywność enzymu jest taka sama jak w postaci proszku i nie maleje zaraz po otwarciu opakowania.

Inca Inchi (łac. Plukenetia Volubilis Seed Oil)- składnik peelingu Puratore- to najbogatszy olej roślinny w NNKT. Ich łączna zawartość stanowi nawet 94% czystego oleju! Dodatkowo olej Inca Inchi posiada najwięcej ze wszystkich olei kwasów Ω3. Dzięki tym szczególnym właściwościom oleju Inca Inchi dottore stworzyło receptury, w których proporcje kwasów Ω3:6 są równoważne z ich zawartością w cemencie międzykomórkowym skóry.

Cena: 55 zł (twarz, szyja, dekolt)

Czas trwania zabiegu: ok. 40 min