Salon Venus

Twarz

1. Masaż klasyczny twarzy - klasyczna pielęgnacja na najwyższym poziomie

Masaż klasyczny twarzy gwarantuje promienny wygląd, relaksuje, wygładza cerę i cofa wskazówki biologicznego zegara. Masaż klasyczny twarzy sprawi, że będziesz śmiała się ze zmarszczek! Jeżeli na Twoje twarzy widać zmęczenie codzienną pracą, troskami, stresem lub oznaki upływającego czasu, to znaczy, że potrzebujesz prawdziwej odnowy biologicznej. Stosując klasyczne techniki, oddziałujemy na cerę zgodnie z przebiegiem mięśni oraz naczyń limfatycznych i krwionośnych. Efekty przekroczą Twoje oczekiwania!

Masaż klasyczny obejmuje pielęgnację cery twarzy, szyi i dekoltu.

Nasz zabieg:

- regeneruje i odżywia skórę

- poprawia jej koloryt

- przyspiesza krążenie krwi

- zmniejsza obrzęki

- działa przeciwzmarszczkowo

- usuwa toksyny z organizmu

- głęboko nawilża

- relaksuje i odpręża (!)

Spraw swojej cerze wspaniały prezent, podaruj jej porcję zdrowia, a sobie –podwójną dawkę pozytywnej energii i przede wszystkim promienny wygląd!

Bądź klasycznie piękna!

Zapraszamy na 30 minutowy klasyczny masaż twarzy.

 

2. Kompleksowa pielęgnacja twarzy

Podaruj swojej urodzie cudowny prezent. Co powiesz na kompleksową pielęgnację twarzy? Klasyczny masaż twarzy połączony z drenażem limfatycznym daje wręcz rewelacyjne efekty. Kompilacja zabiegów to prawdziwy rytuał pielęgnacyjny, który nie tylko rozświetli Twoją twarz zachwycającą urodą, ale również pozwoli Ci cudownie się odprężyć.

Etap pierwszy, czyli drenaż limfatyczny

Ten zaawansowany, specjalistyczny zabieg optymalnie przygotuje twarz do masażu oraz sprawi, że spragniona cera w 100% wchłonie wszystkie dobroczynne substancje odżywcze z kosmetyków i preparatów pielęgnacyjnych. Zabieg znacznie poprawi kondycję Twojej cery i zlikwiduje wszystkie bruzdy i worki pod oczami.

Drenaż limfatyczny posiada ponadto właściwości lecznicze.  Jeśli borykasz się z problemami związanymi z niedrożnością zatok, to nasz zabieg przyniesie Ci prawdziwą ulgę.

W salonie Venus wykonujemy profesjonalny drenaż limfatyczny – manualnie lub za pomocą precyzyjnych nowoczesnych urządzeń kosmetycznych.

Etap drugi, czyli masaż klasyczny twarzy

Ten relaksujący, niezwykle przyjemny zabieg pielęgnacyjny gwarantuje promienny wygląd, wygładza cerę i cofa wskazówki biologicznego zegara. Masaż klasyczny twarzy sprawi, że będziesz śmiała się ze zmarszczek! Nasz masażysta, stosując klasyczne techniki, oddziałuje na cerę zgodnie z przebiegiem mięśni oraz naczyń limfatycznych i krwionośnych. Efekty przekroczą Twoje oczekiwania!Z Twojej twarzy zniknie zmęczenie codzienną pracą, troskami i stresem, a oznaki upływającego czasu zdecydowanie się zmniejszą.

Zapraszamy na 45 minutową kompleksową pielęgnację twarzy.

 Link: Cennik masaż