Salon Venus


Vibra

Vibra
 
W jaki sposób działa trening wibracyjny całego ciała?
 
Wibracje wywołane platformą VIB-FIT-FORM są przenoszone na system nerwowy i masę mięśniową osoby ćwiczącej. Wibracje powodują ciągłe skurcze mięśni (odruchy bezwarunkowe) nazywane skurczami wibracyjnymi. Szeroka skala drgań wymusza utrzymanie równowagiciała, a przeciwdziałanie wibracji odbywa się kosztem znacznego napięcia mięśni.
 
VIB-FIT-FORM wywołuje od 30 do 50 skurczów na minutę, w zależności od intensywności wibracji. Poprzez trening docieramy prawie do 100% wszystkich włókien mięśniowych w każdej grupie mięśni (W przeciwieństwie do konwencjonalnego treningu, gdzie aktywna jest mniej niż połowa pracujących mięśni). Nogi, brzuch, pośladki, ręce i tors są jednocześnie i równomiernie trenowane w każdej pozycji zarówno stojącej, leżącej, siedzącej czy klęczącej.
 
VIB-FIT-FORM rozbijają tkankę tłuszczową pomagając tym samym w jej usunięciu z organizmu. Ponadto wywołuje drgania wpływając na receptory skóry, tkanki podskórnej, mięśni, ścięgien i torebek stawowych, co wpływa na poprawę wyglądu skóry, wzmocnienie mięśni oraz uelastycznienie chrząstek stawowych.
 
Trenując po 10 minut 2-3 razy w tygodniu łatwo i szybko osiągniesz oczekiwany rezultat.
 

Jest to znakomite urządzeniem dla ludzi zapracowanych, cierpiących na brak aktywności fizycznej oraz dla ludzi po prostu nielubiących ćwiczyć. Trening na urządzeniu VIB-FIT-FORM jest skierowany również dla osób, u których brak aktywności fizycznej spowodowany jest nadwagą, kontuzjami i różnymi schorzeniami.

 

CENNIK VIBRA