Salon Venus

Bloomea

 

Czy jesteś gotowa zmienić swoją skórę?

Urządzenie zostało stworzone przez lekarza chirurga plastyka
Przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych w zabiegach pooperacyjnych w celu leczenia blizn czy rozstępów.


Bazując na badaniach histologicznych 5 warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie urządzenia Bloomea w zabiegach kosmetologicznych
Obecnie od 12 lat Bloomea istnieje na rynkach światowych, a od 3 podbija rynek polski.

 

Fenomen Bloomea -TRIO M.M.L - nazwa pochodzi od początkowych liter trzech synergicznie działających technologii:

1. Makroeksfoliacja

2. Mikrowibracja

3. Luminoterapia

 

Makroeksfoliacja to pierwszy etap zabiegu.

HOMOGENICZNE złuszczanie na całej powierzchni poddanej zabiegowi. 3 rodzaje Tipów, z różną intensywnością złuszczania, dzięki którym możemy osiągać efekty od delikatnego peelingu po efekt resurfacingu laserowego.

- Optima (żółty)  skierowany jest do skór: -młodych w celu delikatnego odświeżenia -wrażliwych i naczyniowych
- Visage (zielony) odpowiedni dla skór z: - pierwszymi oznakami starzenia - przebarwieniami - ogólną utratą jędrności skóry
- Body (fioletowy) idealny będzie do walki z: - bliznami i rozstępami na ciele - bliznami potrądzikowymi przy skórach grubych i łojotokowych.

 

Mikrowibracja, czyli drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które:
- stymulują skórę do pracy - pozwalają na otwarcie kanalików - przyśpieszają penetrację substancji aktywnych

Dwie częstotliwości oscylacji pozwalają na pracę powierzchniową lub głębszą (skóra właściwa). Dzięki temu zabieg można dostosować do młodej skóry - likwidacja przebarwień, oczyszczanie, działanie prewencyjne, jak również do dojrzałej i wymagającej głębszej regeneracji i odnowy komórkowej.

 

W czasie równoległym urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu rozpoczynając trzecią fazę zabiegu LUMINOTERAPIĘ. Rozpoczyna się proces neokolagenezy.

Wykorzystywana jest bliska podczerwień (633nm) o udowodnionej skuteczności penetracji.

Doskonałe powinowactwo do warstwy kolagenowej (przyśpieszenie odbudowy łańcuchów kolagenowych). Równoczesne namnażanie elastyny i fibroblastów.