Salon Venus

Mezoterapia

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

To nieinwazyjny i bezbolesny sposób odmładzania skóry, idealna alternatywa do mezoterapii igłowej.

Poprzez oddziaływanie krótkich impulsów napięcia elektrycznego i zmianę organizacji łączeń niepolarnych łańcuchów tłuszczowych w skórze wytwarzają się dodatkowe kanały, tzw. elektropory, dzięki którym możliwe jest dostarczenie jonów i drobnych cząsteczek do wnętrza skóry.

Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Mezoterapia bezigłowa zapewnia regeneracje skóry na poziomie komórkowym – za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego.

Zabieg jest nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny, nie towarzyszy mu poczucie dyskomfortu. Proces przenikania składników aktywnych odczuwany jest jako delikatne mrowienie.

Główne wskazania do wykonania zabiegu to utrata elastyczności skóry oraz profilaktyka przeciwzmarszczkowa.

 

Czas trwania zabiegu: 40 minut.

Przebieg zabiegu: Polipeel (przygotowanie skóry do zabiegu) + wtłoczenie ampułki+ maska

 

Efekty:

- wyraźnie widoczny „lifting”

- redukcja zmarszczek i bruzd

- zwiększenie nawilżenia skóry

- poprawa kolorytu i struktury skóry

- pobudzenie procesów regeneracyjnych

- wzrost przekrwienia w naskórku i warstwach skóry właściwej

 

Przeciwwskazania:

- ciąża

- metalowe elementy w ciele

- choroby serca

- rozrusznik serca

- choroby żył

- epilepsja

- nadwrażliwość skóry, stany zapalne.

 

Pracujemy na kosmetykach MezoLine. W kosmetykach zastosowano najnowsze odkrycia kosmetologii. Synergiczne działanie wielu zastosowanych składników potęguje działanie podczas wykonywanych terapii. Dermokosmetyki są przeznaczone nawet dla najbardziej wrażliwych cer, nie zawierają bowiem sztucznych barwników, perfum czy parabenów i nie powodują podrażnień czy alergii.

Proponujemy dwa rozwiązania:

1. MezoMoist - zabieg nawilżający - oparty na innowacyjnej formule DERMAFLUX®, w której skład wchodzi Mocznik, Aminokwasy z drożdży, trehalozy'a, inozytol, tauryna i Betaina.

Kontroluje stopień nawilżenia na poziomie komórkowym oraz przepływ wody w tkankach. Wpływa na wiązanie i zatrzymywanie wody w tkankach.

Wzbogacenie o roślinny BOTAMIX składający się z ekstraktu z figi, lnu oraz bawełny. Doskonale nawilża i chroni skórę. Posiada właściwości antyoksydacyjne, zawiera dużą dawkę Wit. C i B oraz sole mineralne. Dodatek RUMIANKU MORSKIEGO zapewnia działanie przeciwzapalne. Relaksuje, blokuje napięcia mimiczne. Działa na mediatory zapalenia skóry, koi i łagodzi.

 

2. MezoUp - zabieg oparty na wysoce skoncentrowanym, naturalnym kompleksie ZIRHAFIRM® o udowodnionym działaniu napinającym i liftingującym. Stanowi synergiczne połączenie fitoekdysteroidów z Rhaponticum Carthamoides (szczodrak krokoszowaty) oraz pochodnych trójterpenowych z Zizyphus Spinosa (jujuba pospolita), które przywracają i utrzymują jędrność oraz elastyczność skóry a także poprawiają owal twarzy.

Korzeń szczodraka zawiera wiele fizjologicznie aktywnych związków. Głównymi substancjami aktywnymi są ekdysteroidy, flawonoidy, kwasy organiczne (np. kwas winowy), kwasy tłuszczowe i witamina C, które poprawiają keratynizacje i różnicowanie komórek.

ZIRHAFIRM wpływa na zmniejszenie aktywności enzymów odpowiedzialnych za rozkład składników strukturalnych. Remodeluje i przywraca skórze utraconą objętość. Wzmacnia wewnętrzną strukturę skóry za pomocą składników aktywnych, które synergicznie poprawiają komunikacje oraz kohezję skórno-naskórkową, i redukuje wiotczenie. MezoUp został wzbogacony o naturalny, wyizolowany z drożdży Heksapeptyd Peptamide-6 o właściwościach silnie ujędrniających i uelastyczniających