Salon Venus

Presoterapia

Urządzenie do presoterapii Zemits Demeter 2.0 Body Contouring System to profesjonalna maszyna do pressoterapii służąca do przeprowadzania zabiegów drenażu limfatycznego i dynamicznego ucisku powietrznego.

Posiada zaawansowany strój uciskowy z 44 komorami powietrznymi, natomiast pięć trybów pracy umożliwia dobór odpowiedniego poziomu ciśnienia dla skutecznych i dostosowanych protokołów działania.

 

Jak działa Zemits Demeter 2.0

Urządzenie do drenażu limfatycznego modelującego sylwetkę działa w oparciu o technologię sprężonego powietrza, które jest dostarczane do segmentowego kombinezonu o 44 kanałach. Ta metoda mechanicznego uciskania usuwa zastoje limfatyczne, wprawia w ruch płynów międzykomórkowych. Dlatego urządzenie do presoterapii i drenażu limfatycznego służy do rozwiązywania szerokiego zakresu problemów: rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych, przy siedzącym trybie życia, redukcji obrzęków, zapobiega powstawaniu żylaków oraz pomaga usunąć toksyny. 

 

Presoterapia pomaga osiągnąć szybsze efekty odchudzania

Pressoterapia to 100% skuteczne zabiegi drenażu limfatycznego po bardziej agresywnych technologiach kształtowania sylwetki, takich jak kawitacja próżniowa, RF czy kriolipoliza.

Po zabiegach kawitacji lub kriolipolizy, masaż drenażowy limfatyczny jest niezbędny do wspierania usuwania płynów i toksyn z obszarów ciała poddanych zabiegowi. Terapia uciskowa pomaga również uwolnić obrzęki z niechcianymi substancjami toksycznymi, które pozostają po zabiegu. Jest to również bardzo popularna technologia stosowana do leczenia sportowców i klientów z problemami obrzęku.

 

Zabieg dynamicznego ucisku powietrznego można stosować w połączeniu z technika body wraping lub bandażowaniem ciała w celu detoksykacji, ujędrnienia, tonizacji, poprawy krążenia i zwiększenia drenażu limfatycznego.

 

Po zabiegu poczujesz odprężenie, z odnowioną energię i lekkość w ciele.