Salon Venus

Promocje 2019*

  Do 15 lipca 2019

Zalety:

- odmładza, regeneruje, nawilża, napina, wypełnia  - rozświetla skórę   - wzmacnia barierę ochronna skóry   - optymalizuje, ujednolica koloryt karnacji   - poprawia jakość i intensywność opalenizny   - stabilizuje wymianę komórkową   - wycisza stany zapalne   - normalizuje zmiany trądzikowe   - oczyszcza skórę z zaskórników   - działa antybakteryjnie i wyciszająco   - rozjaśnia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych dyschromii

 

Cena: 70 zł (100 zł)

Czas trwania: 30 minut

 

 

Nowy innowacyjny aplikator, łączący technologię fali radiowej (CPT ™) i radialną terapię endodermalną (RDT®), umożliwia jednoczesne podgrzanie głębokich warstwy skóry i masaż podciśnieniowy.

W ten sposób możliwe jest jednoczesne zwiększenie poziomu płynu w tkance podskórnej, podgrzanie skóry, przyspieszenie metabolizmu i zwiększenie przepuszczalności ścian naczyń włosowatych.

Sprzyja to dostarczaniu składników odżywczych, tlenu, pierwiastków śladowych i własnych enzymów, co z kolei sprawia, że ​​skóra jest jędrniejsza, gładsza i bardziej zwarta. A centymetrów w obwodzie jest mniej.

Korzyści

- elastyczna skóra

- redukcja zwłóknień

- usunięcie szkodliwych produktów przemiany materii

- poprawa metabolizmu

- wyszczuplanie

 

Teraz w ofercie promocyjnej: 

boki + brzuch lub uda = 150 PLN za zabieg

nogi + pośladki = 225 PLN za zabieg

 

 

 

 

Więcej promocji znajdziesz na naszym funpage'u.

Kliknij link: Facebook- Salon Venus - Polub Nas :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* promocje się nie łączą, klient/ka sam/a wybiera korzystniejszą dla siebie ofertę