Salon Venus


Promocje 2020*

__________________________________________________________________

Promocje ważne do 29 lutego 2020 roku *

 

1. Dna Recovery Peel + mezoterapia nanoigłowa -20% 

- Twarz 256 PLN (320 PLN)

- Twarz + szyja 296 PLN (370 PLN)

DNA Recovery Peel System to nowa generacja peelingu z zastosowaniem nanotechnologii, która pozwala transportować substancje aktywne zamknięte w liposomach do głębszych warstw skóry oraz zwiększyć intensywność zabiegu. Dzięki temu zabieg nie powoduje podrażnienia podczas aplikacji.

Nanotechnologia jest rewolucją technologiczną w służbie dermatologii, polegającą na przenoszeniu substancji czynnych zamkniętych w liposomach do DNA komórkowego.

Jeśli chcesz:

- zwiększyć nawilżenie i gładkość skóry

- rozświetlić i wyrównać koloryt skóry

- zadziałać profilaktycznie opóźniając procesy starzenia się skóry ... ten zabieg jest dla Ciebie

 

 2. Exuviance - rozświetlający zabieg na okolicę oka

- 1 zabieg 96 PLN (120 PLN)

- 3 zabiegi 270 PLN (360 PLN)

Exuviance to intensywna pielęgnacja, której sercem są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance – o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi, chronione licznymi patentami.

Ponad 40-letnie doświadczenie twórców NeoStrata – laboratorium, z którego wywodzi się marka Exuviance – na rynku dermatologii i dermatologii estetycznej, a także ścisła współpraca z gabinetami kosmetycznymi zaowocowały powstaniem nowej profesjonalnej linii kosmetycznej. Linii, która łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania.

Główny składnik aktywny to: 

- Kwas cytrynowy: działa przeciwstarzeniowo, normalizuje rogowacenie naskórka, redukuje i rozjaśnia przebarwienia, rozświetla skórę, wyrównuje koloryt, poprawia elastyczność i nawodnienie skóry.

 

 3. Biostymulacja na ciało + endodermomasaż twarzy na serum Mesoeststic

Zabieg biostymulacji  pozwala spalić tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbić mięśnie. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane osobom, które pragną w krótkim czasie zyskać wymodelowane ciało, bez wykonywania żmudnych treningów na siłowni.

Półgodzinny zabieg biostymulacji z wykorzystaniem maksymalnej liczby elektrod rozmieszczonych na różnych partiach ciała, pozwala spalić nawet 203 kcal, a dodatkowo wyrzeźbić mięśnie, za co odpowiadają ich regularne skurcze spowodowane impulsami elektrycznymi.

Do pakietu 8 zabiegów dodajemy gratis 2 zabiegi endodermomasażu twarzy w wartości 100 PLN

Do pakietu 15 zabiegów dodajemy gratis 5 zabiegi endodermomasażu twarzy w wartości 250 PLN

 

4. Masaż klasyczny 3+1 gratis

Usprawnij krążenie, rozluźnij napięte mięśnie. Poczuj się świetnie we własnej skórze.

 

 

 

Więcej promocji znajdziesz na naszym funpage'u.

Kliknij link: Facebook- Salon Venus - Polub Nas :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* promocje się nie łączą, klient/ka sam/a wybiera korzystniejszą dla siebie ofertę. Promocja ważna do 31 stycznia 2020 roku.