Salon Venus

CrioWave

CrioWave to unikatowe na rynku wykorzystanie synergii kriolipolizy i działania akustycznej fali uderzeniowej.

Kriolipoliza wykorzystuje fakt wysokiej wrażliwości komórek tłuszczowych na zimno. Przy lokalnym wychłodzeniu komórek tłuszczowych do temperatury kilku stopni, uruchamia się nieodwracalny proces ich obumierania – apoptoza. W ciągu kilku tygodni następuje obumarcie komórki i usunięcie jej resztek z organizmu przez układ limfatyczny. Likwidacja zmrożonych komórek tłuszczowych jest bardzo silnie intensyfikowana przez działanie akustycznej fali uderzeniowej, aplikowanej natychmiast po zakończeniu pierwszej fazy zabiegu (struktury tłuszczów w komórce są wtedy „skrystalizowane” – co fundamentalnie zwiększa ich podatność na destrukcyjne działanie energii fali mechanicznej).


Dzięki takiej kombinacji dwóch technologii CrioWave może być uznana za najskuteczniejszą metodę nieinwazyjnej liposukcji – z trwałymi, nieodwracalnymi efektami (komórki tłuszczowe są bezpowrotnie likwidowane, bez efektu „jojo”) osiąganymi w krótkim czasie (znacznie szybciej, niż miałoby to miejsce w przypadku zastosowania jedynie kriolipolizy).


Zabieg CrioWave jest bezbolesny i nieinwazyjny. Może być wykorzystywany zarówno w likwidacji tkanki tłuszczowej, jak i w redukcji cellulitu.

CrioWave:
•    Trwała redukcja objętości tkanki tłuszczowej
•    Ujędrnienie skóry, aktywacja generowania nowych struktur kolagenowych
•    Sprzęt zawiera 4 panele chłodzące, które z reguły wystarczają na dwie partie ciała.

CENNIK CRIOWAVE