Salon Venus

SQT Biomicroneedling

SQT Biomicroneedling - produkty SQT

Produkty zabiegowe SQT swoje wyjątkowe działanie zawdzięczają głównemu składnikowi, jakim jest zhydrolizowana gąbka słodkowodna Spongilla Spicule, występująca m.in. w jeziorze DongJiang w mieście Chenzhou, gdzie panuje subtropikalny wilgotny, monsunowy klimat, a jakość wody w jeziorze odpowiada I poziomowi krajowej wody pitnej. W efekcie produkty SQT są hydrolitem najczystszego organizmu na świecie.

 

Biomicroneedling czyil biologiczna mikroskopijna igła...

Spikule gąbki czyli biomikroigły to zasadniczo nienaruszone spikule o długości zwykle od 200 do 300 mikronów, które mogą dotrzeć do warstwy podstawowej skóry i stymulować samoleczenie i regenerację ludzkich komórek skóry. Tak doskonałe spikule tworzą mikro kanały, które są doskonałą drogą do skóry właściwej dla składników aktywnych takich jak kwas hialironowy, betagluken, fibronektyna, peptydy i wiele innych bogatych składników zawartych w produktach SQT.

 

W ciągu 5 minut 3 miliny biomikroigieł przebijają się przez barierę naskórkową, bez przerwania ciągłości skóry, bez krwawienia, bez znieczulenia, bez użycia dodatkowych urządzeń kosmetycznych czy medycznych, nie wywołując stanu zapalnego w skórze. Zmniejszając tym samym ryzyko infekcji lub trwałego uszkodzenia skóry.

 

Zasada biomikronakłuwania polega na wprowadzeniu w głąb skóry po przez masaż dłońmi wielu maleńkich igiełek biologicznych. W krótkim czasie biomikroigły mogą wytworzyć około 3 milionów mikroskopijnych kanałów, przechodząc przez naskórek i skórę właściwą komórek, dzięki czemu składniki aktywne mogą wniknąć w podstawę skóry, wypłycając zmarszczki, rozjaśniając przebarwienia, naprawiając, niwelując rozstępy lub blizny.

Czym różni się Biomicroneedling od innych zabiegów?

Zabieg jest bardzo bezpieczny, bez krwawienia, bez znieczulenia i bez pęknięć skóry.

Cykl odnowy skóry skrócony jest z 28 dni jak w przypadku większości peelingów chemicznych do 7 dni przy czym zapewnia naturalne, bezpieczne i skuteczne odmłodzenie skóry.

Terapia Biomicroneedling w porównaniu z tradycyjną metalową mikroigłą, sprawia, że zabieg jest łatwiejszy, a ryzyko infekcji znacznie zmniejszone.

W porównaniu z peelingiem chemicznym i peelingiem ziołowym, terapia Biomicroneedling nie ma SKUTKÓW UBOCZNYCH, jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, ponieważ składniki są w całości naturalne, nie zawierają kwasów i składników uszkadzających skórę.

 

Zestawy:

Zestaw Odmładzający SQT wskazany dla skóry tłustej, mieszanej, suchej i wrażliwej, z wyraźnymi oznakami starzenia, zmarszczkami, zwiotczałej. Działa przeciwstarzeniowo, ujędrniająco i liftingująco, poprawia elastyczność skóry, remoduluje i odmładza.

 

Zestaw Rewitalizujący SQT przeznaczony jest dla skóry z przebarwieniami posłonecznymi lub hormonalnymi, zmęczonej, z widoczną utratą jędrności, przywraca równowagę hydrolipidową. Wyrównuje koloryt, doskonale sprawdza się dla skóry wrażliwej.

 

Zestaw Naprawczy SQT jest wskazany dla aktywnego trądziku i śladów po trądziku, cery problematycznej z rozszerzonymi porami. Idealnie sprawdza się dla cery tłustej i mieszanej lub z poważnymi problemami z teksturą.

 

Czym różni się Biomicroneedling od innych zabiegów?

  • Zabieg jest bardzo bezpieczny, bez krwawienia, bez znieczulenia i bez przerwania ciągłości naskórka.
  • Cykl odnowy skóry skrócony jest z 28 dni jak w przypadku większości peelingów chemicznych do 7 dni przy czym zapewnia naturalne, bezpieczne i skuteczne odmłodzenie skóry.
  • Terapia Biomicroneedling w porównaniu z tradycyjną metalową mikroigłą, sprawia, że zabieg jest łatwiejszy, a ryzyko infekcji znacznie zmniejszone.
  • W porównaniu z peelingiem chemicznym i peelingiem ziołowym, terapia Biomicroneedling nie ma SKUTKÓW UBOCZNYCH, jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, ponieważ składniki są w całości naturalne, nie zawierają kwasów i składników uszkadzających skórę.

 

Ponieważ biomikronakłuwanie obejmuje rozwój nowej skóry, ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to preparat to zabiegów lunchowych. Bezpośrednio po zabiegu na skórze pojawi się zaczerwienienie. Na drugi dzień po zabiegu zaczerwienienia zmniejszają się lub znikają całkowicie. W trzecim i czwartym dniu występuje delikatne łuszczenie naskórka. W dniu 6 ustępuje łuszczenie, a 7 dnia obserwujemy znaczną poprawę kondycji cery.

 

Zabieg w zależności od stanu i kondycji skóry należy powtarzać, typowe choroby skóry, takie jak trądzik, wymagają 1-2 zabiegów, poważniejsze problemy takie jak przebarwienia, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe wymagają 3-4 zabiegów, natomiast skóra ze zmarszczkami, poszerzonymi porami, uszkodzeniami skóry wymaga 4 zabiegów.

 

Skóra po pełnym ukończeniu serii zabiegów będzie rozświetlona i przez długi czas będzie w pełni odmłodzona i wolna od niedoskonałości.

 

Efekty:

 

Cennik pielęgnacja twarzy