Salon Venus

Biostymulacja

Bioestymulacja

Biostymulacja Ultratone - elektrostymulacja inna niż wszystkie

ULTRATONE jest pionierem i liderem technologii elektrostymulacji. Rozwija ją od początku swojego istnienia, czyli  od początku lat 60-tych XX wieku.

Przewaga technologiczna ULTRATONE nad innymi firmami zawarta jest w „kodzie troficznym” – stanowiącym zbiór sygnałów, których kształt odtwarza naturalne kształty impulsów elektrycznych, specyficznych dla poszczególnych rodzajów tkanek człowieka i za pomocą których ludzkie tkanki komunikują się ze sobą.

Korzyści ze stosowania „Kodu Troficznego” to:
Niespotykana skuteczność wykonywanych zabiegów
Przyjemne doznania pacjentów
• Szeroki wachlarz zastosowań – od kształtowania sylwetki, przez lipolizę, drenaż,   redukcję zmarszczek, rehabilitację, aż do wyczynowego sportu.

Jednak najważniejszą różnicą między biostymulacją ULTRATONE, a dostępnymi na rynku urządzeniami do elektrostymulacji jest ZRÓŻNICOWANIE SYGNAŁOW:
• W danej chwili każdy z kanałów odbiera inny, precyzyjnie do siebie skierowany rodzaj sygnału – w zależności od tego jaki obszar ciała jest pobudzany, w jakim celu jest pobudzany i jaki rodzaj tkanki jest pobudzany.
• Każdy program składa się z kilkudziesięciu sekwencyjnie zmieniających się faz.
Kształt sygnałów odzwierciedla swoisty alfabet tkanek. Sygnały mogą służyć komunikacji i oddziaływaniu bezpośrednio na poziomie komórkowym – tym samym umożliwiając transformację kształtu aktywności i funkcjonowania ludzkich tkanek. Bazowe sygnały mogą być dalej sekwencjonowane w „słowa” i „zdania” – by przyspieszyć i zintensyfikować pozytywną reakcję ciała.

CENNIK BIOSTYMULACJA