Salon Venus


Efekty epilfree

System pozwala na trwałe usunięcie nadmiernego owłosienia oraz hamuje wzrost nowych włosów. Jednocześnie, nie powoduje podrażnień, przez co mogą z niego korzystać osoby posiadające wrażliwą skórę. W zależności od rodzaju, może być stosowany do usuwania owłosienia z twarzy, miejsc intymnych oraz innych części ciała.

Wiele kobiet oraz mężczyzn boryka się z nadmiernym owłosieniem, jednak z różnych powodów, nie może poddać się standardowej depilacji laserowej. Dlatego Salon kosmetyczny Venus przygotował rozwiązanie, jakim jest System Epilfree.

Dzięki produktom Epilfree możliwe jest usunięcie włosów m.in. z twarzy, przedramion, pach brzucha, klatki piersiowej bądź pleców. Jak widać za poniższych zdjęciach, efekty są widoczne już po kilku tygodniach od jego wykonania, owłosienie jest znacznie rzadsze i mniej widoczne. Zadowalające efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach, jednak zaleca się wykonywać je w seriach od 2 do 10 zabiegów. Ich liczba jest dostosowywana indywidualnie do każdej osoby decydującej się na skorzystanie z Systemu Epilfree.

przed-i-po-klatka przed-i-po-przedramie przed-i-po-pachaprzed-i-po-plecy2