Salon Venus

IBX System

IBX System  -to jedyny dostępny na Polskim rynku produkt regenerujący płytkę paznokciową OD ŚRODKA, wnika do górnych warstw płytki tworząc siateczkę polimerową, która lokuje się w niej na stałe.

Produkt nie zostaje na płytce tylko wnika do jej wnętrza, dzięki temu możemy wykonać stylizacje hybrydową czy też żelową.

IBX tworzy tarczę ochronna pod stylizacją, odbudowuje, wzmacnia naturalne paznokcie,chroni przed działaniem światła UV, chroni przed wysuszaniem płytki acetonem, przed polerowaniem płytki, przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Oprócz tego preparat IBX Repair leczy już powstałe uszkodzenia(rozdwojenia płytki, uszkodzenia mechaniczne), wzmacnia kruche i łamliwe paznokcie

Skład: monomery, olej jojoba, olej awokado. 

Proces aplikacji  polega na ogrzaniu warstwy IBX nałożonej na płytkę – co prowadzi do penetracji składników w górne warstwy płytki paznokciowej, następnie na utwardzeniu w lampie UV (dzięki czemu wiązania polimerowe wytworzone wokół keratyny zostają na trwałe w górnych warstwach płytki).

Jedynym przeciwwskazaniem  do wykonania zabiegu IBX jest alergia na akryl oraz na oleje, całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz dzieci – ponieważ nie przenika do krwiobiegu.

Preparat wolny od szkodliwych substancji: formaldehydu, toluenu i DBP.

Zabieg w terapii na zniszczone paznokcie można wykonywać w odstępach co 7 dni, przy zauważalnej poprawie czas wydłużamy do 2-3 tygodni.

 

Cennik pielęgnacja paznokci.