Salon Venus

Manicure hybrydowy

Stylizacja hybrydowa:

utrzymuje się w doskonałym stanie na płytce paznokcia 2 tygodnie

paznokcie wyglądają dokładnie tak samo jak pomalowane zwykłym lakierem

od razu po zakończeniu stylizacji są kompletnie suche.

 

Przed nałożeniem lakieru hybrydowego wykonujemy standardowy manicure i co najważniejsze nie piłujemy płytki paznokcia, wystarczy delikatnie ją zmatowić. Następnie nakładamy kolejno cienką warstwę bazy, koloru oraz top coatu, każdą z warstw utwardzamy w lampie UV.  Po odtłuszczeniu ostatniej warstwy paznokcie są kompletnie suche i błyszczące – to ogromny komfort.

Manicure hybrydowy jest zupełnie bezpieczny, w składzie nie zawiera szkodliwego formaldehydu.

Zdjęcie stylizacji jest bardzo proste i nie powoduje urazów mechanicznych płytki paznokciowej, polega na zamoczeniu paznokci w acetonie w którym lakier się rozpuszcza i pozostaje nam niewielka ilość lakieru do delikatnego usunięcia patyczkiem .

Pracujemy na markach: Shellac, ProMollon oraz Semilac. Każda z tych marek gwarantuje doskonałą jakość oraz szeroką gamę kolorystyczna do wyboru.

Dodatkowo dla Pań, które nie lubią efektu błyszczącej płytki, proponujemy Top Coat matt. 

 

Dla Pań, które maja kłopot z cienką i delikatną płytką proponujemy dodatkową warstwę HARD. Jest to warstwa, którą nakładamy zaraz po bazie. Doskonale utwardza płytkę paznokcia i przedłuża trwałość stylizacji.

 

 

Vinylux – zmywalny lakier hybrydowy

Vinylux - lakier o innowacyjnej formule utwardzający się pod wpływem naturalnego światła, schnie w ekspresowym tempie. W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów - nie kruszy się, nie odpryskuje i jest odporny na zarysowania. 

Utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni. Można go zmyć samodzielnie w domu. Nie wymaga użycia bazy oraz utwardzenia w lampie UV dlatego można wykonać go dużo szybciej niż metodą standardową.

 

Cennik pielęgnacja paznokci