Salon Venus

Pielęgnacja dłoni i paznokci

paznokcie

Nasze dłonie są tak samo widoczne, jak nasza twarz, ale starzeją się znacznie szybciej. Ich właściwa pielęgnacja to podstawa ich piękna.

Aby twoje dłonie na długo pozostały gładkie, piękne i zadbane, powinnaś chronić je przed działaniem promieni słonecznych, mrozu, wiatru, a przede wszystkim detergentów. Jak również zadbać o ich właściwą pielęgnację. Piękne paznokcie są niczym naturalna biżuteria - zadbamy o to, aby wyglądały elegancko i estetycznie.

Salon kosmetyczny Venus świadczy zabiegi, które pozwolą przywrócić paznokciom estetyczny wygląd. W przypadku osłabionych, łamiących się paznokci, można skorzystać z manicure japońskiego bądź terapii z wykorzystaniem produktu IBX System, odbudowującego płytkę.

W salonie można również poddać się manicure hybrydowemu, który pozwala na utrzymanie zadbanych paznokci nawet przez kilka tygodni.

Możliwe jest również skorzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych, pozwalających na zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dłoniom, które często są narażone na działanie czynników zewnętrznych.