Salon Venus

Płaski brzuch, Szczupłe uda

Idealna sylwetka to marzenie wielu osób, które zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Szczególnie wymagające jest pozbycie się tkanki tłuszczowej zgromadzonej na brzuchu, który zgodnie z kanonami piękna powinien być płaski. Odchudzanie polegające na przestrzeganiu specjalistycznie ułożonych diet lub planów treningowych jest czasochłonne i wymaga wytrwałości. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z mniej konwencjonalnych metod.

W naszym salonie w Poznaniu oferujemy zabiegi na płaski brzuch w oparciu o metodę biostymulacji Ultratone. Technologia, mająca na celu odchudzanie, funkcjonuje na bazie kodu troficznego, który stanowi zbiór sygnałów odtwarzających naturalne impulsy elektryczne – takie same, jakie mózg przesyła do mięśni, chcąc pobudzić je do działania. Elektrostymulacja bazuje na sztucznym pobudzeniu poszczególnych tkanek. Jej zaletą jest możliwość znacznie dłuższego i intensywniejszego oddziaływania na mięśnie niż podczas wykonywania treningu odchudzającego.

Elektrostymulacja wykorzystywana w zabiegach, których celem jest uzyskanie efektu płaskiego brzucha, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej. Poszczególne partie ciała, które wymagają odchudzania, podpinane są do urządzenia, emitującego fale elektryczne. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, jednak istniej szereg przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Biostymulacja w celu uzyskania płaskiego brzucha nie jest polecana osobom cierpiących na m.in. różnego rodzaju nowotwory, choroby serca lub układu krążenia.

Biostymulacja to metoda, która od dawna stosowana jest w medycynie estetycznej. Czynniki stymulacyjny może powodować regenerację lub wzrost tkanek, co wykorzystywane jest w wielu różnych zabiegach upiększających. Elektrostymulacja stanowi również element leczenia konwencjonalnego, gdzie wykorzystywana jest jako wsparcie w zwalczaniu różnorodnych schorzeń m.in. o podłożu dermatologicznym.

Biostymulacja mająca na celu odchudzanie w naszym salonie przeprowadzana jest w cyklu 12 spotkań, które odbywają się w odstępach 2 lub 3 dni. Każda sesja trwa 40 minut. W celu osiągnięcia optymalnych efektów ważne jest, aby biostymulacyjne zabiegi na płaski brzuch wykonywać regularnie.

4 tygodniowy program PŁASKI BRZUCH (lub SZCZUPŁE UDA)

Efekty po zakończeniu programu:

- redukcja tkanki tłuszczowej

- widoczne wyszczuplenie

- bardziej jędrna i gładka skóra

- wyrzeźbienie i umięśnienie

Cena: brzuch: 640 PLN   uda: 860
Oszczędzasz: brzuch: 200 PLN (840 PLN według cennika)

                   uda: 350 PLN (1210 PLN według cennika)

W cenie pakietu dodatkowo: pomiar składu ciała za pomocą specjalistycznej aparatury BODY-COMP MF, pozwalający określić w Twoim organizmie  zawartość tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej, masy mięśniowej, ilość wody komórkowej, pozakomórkowej oraz stosunek Na/K, a także poznać podstawową przemianę materii.

Tydzień Zabieg Czas trwania Liczba zabiegów w tygodniu
1 Biostymulacja + Endodermomasaż 1 h 2
  Biostymulacja 0,4 h 1
2 Biostymulacja + Endodermomasaż 1 h 2
  Biostymulacja 0,4 h 1
3 Biostymulacja + Endodermomasaż 1 h 2
  Biostymulacja 0,4 h 1
4 Biostymulacja + Endodermomasaż 1 h 2
  Biostymulacja 0,4 h 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakiet można rozszerzyć o kriolipolizę i/lub falę akustyczną (uderzeniową), po indywidualnej konsultacji.