Salon Venus

Przykładowe programy biostymulacji

PRZYKŁADOWE PROGRAMY EXCEL PRO:zd_ultratone1

WYSZCZUPLANIE I UTRATA WAGI: Głęboko penetrujące sygnały wspomagać będą metabolizm komórek i spalanie tłuszczu, jednocześnie wzmacniając osłabione mięśnie i napinając luźną i obwisłą skórę.

ANTY-CELLULIT: Kombinacja unikalnych sygnałów Ultrawave i intensywnie zmiennych faz zwalcza cellulit i jednocześnie ujędrnia, napina i wyszczupla poddane zabiegowi obszary ciała.

GŁĘBOKI LIFTING I TONIZACJA: Długie impulsy i wydłużone okresy skurczów prowadzą do uaktywnienia włókien mięśniowych trudnych do pobudzenia w ramach normalnych ćwiczeń fizycznych. Praca tych dużych partii mięśni przyczyni się do szybkiej poprawy sylwetki, wyszczuplenia i ukształtowania w pożądany sposób.

NIEINWAZYJNY LIFTING TWARZY: Lifting twarzy bez skalpela łączący sygnały ujędrniania z sekwencjami odmładzania skóry. Koryguje owal twarzy oraz nadaje skórze młodszy wygląd.

LIFTING – BIUST RAMIONA: Program przechodzący przez cykl kuracji skóry wraz z precyzyjnym układem sygnałów zaprojektowanych tak, aby podnieść i wzmocnić mięśnie biustu i ramion. Cykl zabiegów pomoże osiągnąć znakomity efekt wypełnienia dekoltu i utrzyma jędrny biust, podczas gdy mikroprądy wesprą krążenie krwi w skórze, co poprawi jej strukturę i wygląd (efekt push-up).

LIFTING I WYSZCZUPLANIE – POŚLADKI I UDA: Energiczna i energetyzująca sekwencja głębokich impulsów połączona z sygnałami antycellulitowymi i wzbogacającymi produkt mikroprądami pomoże wyszczuplić uda i nada pośladkom jędrny i zgrabny kształt. To idealny program do redukcji efektu „kształtu gruszki” i wygładzenia głębokich złogów tłuszczu.

DNO MIEDNICY, KURACJA POPORODOWA, MIĘŚNIE POSTURALNE: Długi czas stymulacji z niską częstotliwością połączony z wysoce specyficznym układem płytek wzmocni i odmłodzi dno miednicy i mięśnie posturalne, aby przywrócić elastyczność i podtrzymanie głównych organów. To idealny program poporodowy i niezbędny program dla kobiet które potrzebują reedukacji dna miednicy i sylwetki.