Salon Venus

Depilacje woskiem - Lycon

LYCON – rewolucja w depilacji woskiem

Jedwabiście gładka i miękka skóra dla kobiet i mężczyzn. Depilacja woskiem bez bólu? To możliwe. System LYCON powstał w oparciu o najwyższej jakości naturalne składniki. Dzięki temu jest w pełni bezpieczny dla skóry i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia w niemal bezbolesny sposób.

Cały sekret zminimalizowania przykrych doznań podczas woskowania produktami LYCON tkwi w zaawansowanej technologii wytwarzania preparatów. Wraz z preparatem LYCONjet® na skórę aplikowany jest olejek aromaterapeutyczny, którego zadaniem jest stworzenie warstwy ochronnej pomiędzy woskiem a skórą. Podczas usuwania włosów wosk odrywa się równomiernie i delikatnie, wyraźnie minimalizując ból. Ponadto preparaty LYCON nakłada się w bardzo cienkiej warstwie, co gwarantuje skuteczność nawet w przypadku bardzo krótkich włosków. To sprawdzona metoda wykorzystywana również w depilacji brazylijskiej. Dzięki produktom LYCON nie trzeba już używać pęsety.  

Depilacja woskiem już od 1 mm!


W salonie kosmetycznym Venus w Poznaniu wykorzystujemy system do depilacji woskiem LYCON, dzięki któremu nie musisz się martwić o zaczerwienioną lub podrażnioną skórę. Naturalna żywica i wosk pszczeli wykazują niską temperaturę topnienia, elastyczność i delikatność. Nie tylko usuwają zbędne owłosienie, ale dodatkowo pielęgnują i odżywiają nawet najdelikatniejszą skórę.

Oferujemy unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroki wybór produktów uzupełniających i rozbudzającą zmysły aromaterapię, jako dopełnienie systemu LYCON dostępnego w naszym salonie w Poznaniu.

 

Link: Cennik woskowanie