Salon Venus

Zabiegi odchudzające

W procesie walki ze zbędnymi kilogramami kluczowe znaczenie ma zdrowy tryb życia, a więc odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna. Jednak na naszym ciele znajdują się obszary, w których tkanka tłuszczowa jest szczególnie oporna na działanie diety i ćwiczeń. Niejedna kobieta marzy o smuklejszych biodrach, brzuchu czy pośladkach. Sposobem na utratę nawet kilkunastu centymetrów w obwodach ciała są specjalistyczne zabiegi odchudzające dostępne w ofercie salonu kosmetycznego VENUS w Poznaniu. Oferujemy Państwu nieinwazyjne i w pełni bezpieczne zabiegi modelujące sylwetkę, które pozwolą Wam raz na zawsze rozprawić się z uporczywą tkanką tłuszczową w dowolnym miejscu na ciele. Sprawdźcie, które z nich warto wypróbować – dosłownie i w przenośni – na własnej skórze. W celu uzyskania widocznych i trwałych efektów odchudzających zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Stosowane metody:

- CrioWave

Kombinacja technologii kriolipolizy i akustycznej fali uderzeniowej. Lokalne wychłodzenie komórek tłuszczowych powoduje ich rozpad, a następnie bezpowrotne usunięcie z organizmu. Brak efektu „jo-jo”.

- Endodermomasaż

Zabieg wykorzystuje zjawisko niewielkiego podciśnienia, które w połączeniu z trzema obracającymi się, masującymi kulami urządzenia powoduje odblokowanie przepływu krwi i tlenu w miejscach dotkniętych cellulitem.

- Biostymulacja

Ultratone to elektrostymulacja tkanek wykorzystywana do modelowania sylwetki, drenażu limfatycznego i zmniejszania oznak starzenia. Ten uniwersalny zabieg wykorzystuje impulsy precyzyjnie dopasowane do danego obszaru ciała.

- Fale radiowe

Nieinwazyjne ujędrnianie skóry z wykorzystaniem fal radiowych, które przenikają do głębokich warstw skóry, podgrzewają tkankę i aktywują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Brak konieczności chłodzenia skóry.

- Masaż

Terapia manualna to znana od wieków metoda ukojenia ciała i zmysłów. W naszej ofercie m.in. masaż relaksujący, klasyczny, modelujący sylwetkę czy dedykowany osobom aktywnym. Zabieg odpręża ciało i usprawnia metabolizm wewnątrzkomórkowy.

- Programy zabiegowe

  - Płaski brzuch, szczupłe uda

Zapraszamy do skorzystania z programów zabiegowych na płaski brzuch i szczupłe uda. Innowacyjne zabiegi pozwolą już w kilka tygodni zmniejszyć obwody ciała, zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i ujędrnić skórę.

  - Ciało jak marzenie

Pakiet „Ciało jak marzenie” obejmuje analizę składu ciała, eliminację złych nawyków żywieniowych i zabiegi modelujące sylwetkę (biostymulacja i endodermomasaż). Po czterech tygodniach sylwetka będzie wyraźnie szczuplejsza.