Salon Venus

Programy zabiegowe

Piękna, wymodelowana sylwetka to marzenie wielu kobiet. Aby ją osiągnąć, część z nich decyduje się na drastyczne diety lub mordercze ćwiczenia na siłowni. Nasz salon kosmetyczny w Poznaniu oferuje programy i zabiegi odchudzające, które stanowią wsparcie w walce ze zbędnymi kilogramami. Przygotowane propozycje bazują na wykorzystaniu urządzeń, które wspomagają zwalczanie cellulitu oraz miejscowej otyłości.

Cellulit to efekt nieprawidłowo rozmieszczonej tkanki tłuszczowej, który negatywnie wpływa na walory estetyczne sylwetki. Złogi tłuszczu sprawiają, że skóra na udach, pośladkach czy ramionach nie najlepiej się prezentuje i jest powodem kompleksów oraz niskiej samooceny. Wiele kobiet radzi sobie z problemem stosując specjalistyczne kosmetyki, inne decydują się na programy odchudzające przeprowadzane w salonach kosmetycznych oraz klinikach medycyny estetycznej. Warto wybierać takie miejsca, w których do wykonywania zabiegów używa się atestowanego sprzętu, zapewniającego wysokie standardy bezpieczeństwa.

Płaski brzuch

Pozbycie się cellulitu z brzucha oraz ud zapewnia większy komfort w prezentowaniu sylwetki. Wiele kobiet rezygnuje z krótkich spódniczek lub odpoczynku na plaży z powodu kompleksów na punkcie swojego ciała. Nasze programy odchudzające pomagają w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. W salonie wykonujemy m.in. zabiegi wykorzystujące systemy fal radiowych, które są bezbolesne i bezinwazyjne. Efekt osiągany jest dzięki wytworzeniu pola elektrycznego i naprzemiennemu przyciąganiu elektronów w skórze właściwej i poszczególnych tkankach.

Ciało jak marzenie

Spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni sprawia, że sylwetka staje się znacznie bardziej atrakcyjna. Zrzucenie zbędnych kilogramów zapewnia lepsze samopoczucie i większą pewność siebie. Drogą do idealnie wymodelowanego ciała nie muszą być wyłącznie ćwiczenia na siłowni. W ramach programów odchudzających wykonujemy m.in. zabiegi biostymulacji oraz endodermomasaż radialny. Oba rozwiązania nie powodują bólu i nie wiążą się z ingerencją chirurgiczną. Propozycje mogą być również wsparciem w walce z rozstępami.

W formie po ciąży

Stop cellulit